lørdag 21.7. kl 18.30
Maratondansen - the music
Magic Mirror, Rådhusplassen, Molde
torsdag 23.8. kl 19.30
Lilly Valentin
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 24.8. kl 19.30
Lilly Valentin
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 25.8. kl 18.00
Lilly Valentin
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 29.8. kl 19.00
Lilly Valentin
Myra kulturhus, Vestnes
torsdag 30.8. kl 19.00
Lilly Valentin
Egget. Gossen barne- og ungdomsskole, Aukra
fredag 31.8. kl 19.00
Lilly Valentin
Kårvåghallen, Averøy
fredag 31.8. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 1.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Sellanrå, Tingvoll
søndag 2.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Aure Arena, Aure
mandag 3.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Smølahallen, Smøla
torsdag 6.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Framtun, Rogne
fredag 7.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Syvde Samfunnshus, Vanylven
lørdag 8.9. kl 11.00
Teaterlørdag: Pannekaka og de 3 små griser
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.9. kl 13.00
Teaterlørdag: Pannekaka og de 3 små griser
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Volda samfunnshus, Volda
søndag 9.9. kl 10.59
Lilly Valentin
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
torsdag 13.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Martin Linge-huset, Valldal
lørdag 15.9. kl 19.30
Lilly Valentin
Storfjord kulturhus, Stranda
torsdag 20.9. kl 18.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
torsdag 20.9. kl 19.00
Lilly Valentin
Festiviteten, Kristiansund
fredag 21.9. kl 18.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
lørdag 22.9. kl 11.00
Teaterlørdag: Plutselig
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 22.9. kl 14.30
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
lørdag 22.9. kl 15.00
Teaterlørdag: Plutselig
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 23.9. kl 16.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 25.9. kl 18.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
onsdag 26.9. kl 18.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
onsdag 26.9. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Få billetter
torsdag 27.9. kl 18.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
fredag 28.9. kl 18.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
fredag 28.9. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 28.9. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 29.9. kl 14.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
søndag 30.9. kl 16.00
Mio min Mio
Teatret Vårt, Molde
onsdag 3.10. kl 18.00
Mio min Mio
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
onsdag 3.10. kl 20.00
Carte Blanche: Soufflette
Teatret Vårt, Molde
torsdag 4.10. kl 18.00
Mio min Mio
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
torsdag 4.10. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 5.10. kl 18.00
Mio min Mio
Ørsta kulturhus, Ørsta
fredag 5.10. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 6.10. kl 18.00
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 6.10. kl 18.00
Mio min Mio
ID-huset, Brattvåg
søndag 7.10. kl 18.00
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 7.10. kl 18.00
Mio min Mio
Sunndal kulturhus, Sunndal
tirsdag 9.10. kl 19.00
Stein i lomma
Teatret Vårt, Molde
onsdag 10.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 11.10. kl 12.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 12.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 12.10. kl 19.30
Maratondansen
Festiviteten, Kristiansund
lørdag 13.10. kl 14.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 13.10. kl 18.00
Maratondansen
Festiviteten, Kristiansund
onsdag 17.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 17.10. kl 20.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
torsdag 18.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 19.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 19.10. kl 20.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 20.10. kl 14.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 21.10. kl 16.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 24.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 24.10. kl 19.30
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
torsdag 25.10. kl 18.00
Mio min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 25.10. kl 19.30
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
fredag 26.10. kl 19.30
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
fredag 26.10. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 27.10. kl 11.00
Teaterlørdag: Ufroståegli
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 27.10. kl 13.00
Teaterlørdag: Ufroståegli
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 27.10. kl 18.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
søndag 28.10. kl 18.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
søndag 28.10. kl 18.00
Mio min Mio
Surnadal kulturhus, Surnadal
tirsdag 30.10. kl 18.00
Mio min Mio
Storfjord kulturhus, Stranda
onsdag 31.10. kl 18.00
Mio min Mio
Rauma kulturhus, Åndalsnes
fredag 2.11. kl 18.00
Mio min Mio
Aulaen Atlanten ungdomsskole, Kristiansund
lørdag 3.11. kl 16.00
Mio min Mio
Aulaen Atlanten ungdomsskole, Kristiansund
onsdag 7.11. kl 19.00
Jacobsen, værsågod!
Teatret Vårt, Molde
lørdag 17.11. kl 20.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
mandag 19.11. kl 18.00
Georgs magiske medisin
Bjørnsonhuset, Molde
torsdag 22.11. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
fredag 23.11. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
lørdag 24.11. kl 11.00
Teaterlørdag: Harlekins farfar feirer jul
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 24.11. kl 13.00
Teaterlørdag: Harlekins farfar feirer jul
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 24.11. kl 16.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 25.11. kl 18.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 27.11. kl 19.30
Make Me Dance
Storyville, Molde
onsdag 28.11. kl 19.30
Make Me Dance
Storyville, Molde
fredag 30.11. kl 19.00
Julejazz med Hilde Louise Orchestra
Teatret Vårt, Molde
lørdag 1.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
onsdag 5.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
torsdag 6.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
torsdag 6.12. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
fredag 7.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
lørdag 8.12. kl 11.00
Teaterlørdag: Mandarinsaft - den magiske juledrikken
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.12. kl 13.00
Teaterlørdag: Mandarinsaft - den magiske juledrikken
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
onsdag 12.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
torsdag 13.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
fredag 14.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
lørdag 15.12. kl 16.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 16.12. kl 18.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
mandag 25.3. kl 19.00
Havboka
Teatret Vårt, Molde