tirsdag 25.9. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
tirsdag 25.9. kl 18.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
onsdag 26.9. kl 13.00
Inn i det ukjente
Prestebrygga P-hus, Ålesund
onsdag 26.9. kl 18.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
onsdag 26.9. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Få billetter
torsdag 27.9. kl 13.00
Inn i det ukjente
Prestebrygga P-hus, Ålesund
torsdag 27.9. kl 18.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
fredag 28.9. kl 13.00
Inn i det ukjente
Prestebrygga P-hus, Ålesund
fredag 28.9. kl 18.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
fredag 28.9. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 29.9. kl 13.00
Inn i det ukjente
Prestebrygga P-hus, Ålesund
lørdag 29.9. kl 14.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
lørdag 29.9. kl 16.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
lørdag 29.9. kl 21.30
Rasmus Nutzhorn
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 30.9. kl 16.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
søndag 30.9. kl 18.00
Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 2.10. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
onsdag 3.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
onsdag 3.10. kl 20.00
Carte Blanche: Soufflette
Teatret Vårt, Molde
torsdag 4.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
torsdag 4.10. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 5.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Ørsta kulturhus, Ørsta
Få billetter
fredag 5.10. kl 19.30
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 5.10. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 6.10. kl 18.00
Mio, min Mio
ID-huset, Brattvåg
lørdag 6.10. kl 18.00
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 6.10. kl 21.00
VaksenDisko
Teatret Vårt, Molde
søndag 7.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Sunndal kulturhus, Sunndal
søndag 7.10. kl 18.00
Maratondansen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 9.10. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
tirsdag 9.10. kl 19.00
Stein i lomma
Teatret Vårt, Molde
onsdag 10.10. kl 11.00
På havets bunn
Storyville, Molde
onsdag 10.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Utsolgt
torsdag 11.10. kl 12.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 12.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 12.10. kl 19.30
Maratondansen
Festiviteten, Kristiansund
lørdag 13.10. kl 14.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Få billetter
lørdag 13.10. kl 18.00
Maratondansen
Festiviteten, Kristiansund
tirsdag 16.10. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
onsdag 17.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Utsolgt
onsdag 17.10. kl 20.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
torsdag 18.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 19.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 19.10. kl 20.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 20.10. kl 14.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 21.10. kl 16.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 23.10. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
onsdag 24.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 24.10. kl 19.30
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
torsdag 25.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 25.10. kl 19.30
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
fredag 26.10. kl 19.30
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 27.10. kl 11.00
Teaterlørdag: Ufroståegli
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 27.10. kl 13.00
Teaterlørdag: Ufroståegli
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 27.10. kl 18.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
søndag 28.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Surnadal kulturhus, Surnadal
søndag 28.10. kl 18.00
Maratondansen
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 30.10. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
tirsdag 30.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Storfjord kulturhus, Stranda
onsdag 31.10. kl 18.00
Mio, min Mio
Rauma kulturhus, Åndalsnes
fredag 2.11. kl 18.00
Mio, min Mio
Aulaen Atlanten ungdomsskole, Kristiansund
lørdag 3.11. kl 16.00
Mio, min Mio
Aulaen Atlanten ungdomsskole, Kristiansund
tirsdag 6.11. kl 12.00
Lunsj og lyrikk
Kafé Kurt, Molde
onsdag 7.11. kl 19.00
Jacobsen, værsågod!
Teatret Vårt, Molde
torsdag 8.11. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 17.11. kl 20.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
mandag 19.11. kl 18.00
Georgs magiske medisin
Bjørnsonhuset, Molde
torsdag 22.11. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
fredag 23.11. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
lørdag 24.11. kl 11.00
Teaterlørdag: Harlekins farfar feirer jul
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 24.11. kl 13.00
Teaterlørdag: Harlekins farfar feirer jul
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 24.11. kl 16.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 25.11. kl 18.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 27.11. kl 19.30
Make Me Dance
Storyville, Molde
onsdag 28.11. kl 19.30
Make Me Dance
Storyville, Molde
torsdag 29.11. kl 18.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
fredag 30.11. kl 19.00
Julejazz med Hilde Louise Orchestra
Teatret Vårt, Molde
lørdag 1.12. kl 14.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 1.12. kl 16.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 1.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 4.12. kl 18.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
onsdag 5.12. kl 17.30
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
torsdag 6.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
torsdag 6.12. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
fredag 7.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
lørdag 8.12. kl 11.00
Teaterlørdag: Mandarinsaft - den magiske juledrikken
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.12. kl 13.00
Teaterlørdag: Mandarinsaft - den magiske juledrikken
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.12. kl 14.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 8.12. kl 16.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 8.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 11.12. kl 18.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
onsdag 12.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
torsdag 13.12. kl 19.30
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
fredag 14.12. kl 19.00
Midt i livet 3
Teatret Vårt, Molde
lørdag 15.12. kl 14.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 15.12. kl 16.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 16.12. kl 16.00
Lars er LOL
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 16.12. kl 16.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
mandag 17.12. kl 18.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
onsdag 19.12. kl 18.00
Snekker Andersen og Julenissen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 16.2. kl 18.00
Fuglane
Teatret Vårt, Molde
torsdag 7.3. kl 19.00
Helt hekta!
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 12.3. kl 18.00
Bukkene bruse lager rumpebrann
Teatret Vårt, Molde
mandag 25.3. kl 19.00
Havboka
Teatret Vårt, Molde
torsdag 3.10. kl 18.00
Jungelboken
Teatret Vårt, Molde
fredag 4.10. kl 18.00
Jungelboken
Teatret Vårt, Molde