tirsdag 17.8. kl 19.00
Teaterhøsten i Ålesund
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 19.8. kl 20.00
Møt Daniel Herskedal og Victoria Meirik
Kafé Kurt, Molde
onsdag 25.8. kl 19.00
Skumringstimen
Teaterfabrikken, Ålesund
torsdag 26.8. kl 18.00
Gift
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
torsdag 26.8. kl 19.00
Skumringstimen
Teaterfabrikken, Ålesund
fredag 27.8. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
lørdag 28.8. kl 18.00
Gift
Teatret Vårt, Molde
mandag 30.8. kl 18.00
Riksteatret - Høna, egget og reven
Bjørnsonhuset, Molde
mandag 30.8. kl 19.00
Skumringstimen
Volda samfunnshus, Volda
tirsdag 31.8. kl 19.00
Skumringstimen
Gomerhuset, Skodje
tirsdag 31.8. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
onsdag 1.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
torsdag 2.9. kl 19.00
Skumringstimen
Martin Linge-huset, Valldal
torsdag 2.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
fredag 3.9. kl 19.00
Skumringstimen
Sykkylven kulturhus, Sykkylven
fredag 3.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
fredag 3.9. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 4.9. kl 19.00
Skumringstimen
Storfjord kulturhus, Stranda
søndag 5.9. kl 18.00
Skumringstimen
Storsalen, Riksfjord
mandag 6.9. kl 19.00
Skumringstimen
Framtun, Rogne
tirsdag 7.9. kl 18.00
Redaktøren
Storyville, Molde
Få billetter
tirsdag 7.9. kl 19.00
Skumringstimen
Landsbyhuset Breidablik, Larsnes
onsdag 8.9. kl 18.00
Skumringstimen
Myra kulturhus, Vestnes
torsdag 9.9. kl 19.00
Skumringstimen
Ørsta kulturhus, Ørsta
tirsdag 14.9. kl 19.00
Skumringstimen
Tingvoll Økopark, Tingvoll
onsdag 15.9. kl 19.00
Skumringstimen
Sunndal kulturhus, Sunndal
onsdag 15.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
torsdag 16.9. kl 14.00
Skumringstimen
Surnadal kulturhus, Surnadal
torsdag 16.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
torsdag 16.9. kl 19.30
Redaktøren
Storyville, Molde
fredag 17.9. kl 18.00
Skumringstimen
Veiholmen samfunnshus, Smøla
fredag 17.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
lørdag 18.9. kl 18.00
Gift
Teatret Vårt, Molde
lørdag 18.9. kl 19.00
Skumringstimen
Kårvåghallen, Averøy
mandag 20.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 21.9. kl 19.30
Gift
Teatret Vårt, Molde
torsdag 23.9. kl 19.30
Redaktøren
Storyville, Molde
fredag 24.9. kl 19.30
Redaktøren
Storyville, Molde
lørdag 25.9. kl 14.00
Hit eit steg
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 25.9. kl 16.00
Hit eit steg
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 25.9. kl 18.00
Redaktøren
Storyville, Molde
søndag 26.9. kl 14.00
Hit eit steg
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 26.9. kl 16.00
Hit eit steg
Arbeideren kulturhus, Ålesund
mandag 27.9. kl 17.00
Selskapsdyret
Teatret Vårt, Molde
mandag 27.9. kl 19.00
Selskapsdyret
Teatret Vårt, Molde
mandag 27.9. kl 19.00
Scener fra et ekteskap
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
tirsdag 28.9. kl 18.00
Den uendelige historien
Rauma kulturhus, Åndalsnes
tirsdag 28.9. kl 19.00
Scener fra et ekteskap
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
onsdag 29.9. kl 19.00
Scener fra et ekteskap
ID-huset, Brattvåg
fredag 1.10. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
lørdag 2.10. kl 12.00
Hit eit steg
Teatret Vårt, Molde
lørdag 2.10. kl 16.00
Hit eit steg
Teatret Vårt, Molde
lørdag 2.10. kl 17.30
Scener fra et ekteskap
Parken kulturhus, Ålesund
søndag 3.10. kl 14.00
Scener fra et ekteskap
Parken kulturhus, Ålesund
søndag 3.10. kl 17.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
mandag 4.10. kl 19.00
Scener fra et ekteskap
Rauma kulturhus, Åndalsnes
tirsdag 5.10. kl 18.00
Hit eit steg
Tingvoll Økopark, Tingvoll
tirsdag 5.10. kl 19.00
Scener fra et ekteskap
Kulturfabrikken, Kristiansund
onsdag 6.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 6.10. kl 18.00
Hit eit steg
Kårvåghallen, Averøy
onsdag 6.10. kl 19.30
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
torsdag 7.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 7.10. kl 18.00
Hit eit steg
Sykkylven kulturhus, Sykkylven
torsdag 7.10. kl 19.30
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
fredag 8.10. kl 18.00
Hit eit steg
Storfjord kulturhus, Stranda
fredag 8.10. kl 19.30
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
lørdag 9.10. kl 14.00
Hit eit steg
Samfunnshuset Varden, Fjørtoft
lørdag 9.10. kl 16.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 9.10. kl 18.00
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
søndag 10.10. kl 16.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
fredag 15.10. kl 19.00
Riksteatret - Are Kalvø toppar VG-lista
Bjørnsonhuset, Molde
tirsdag 19.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 19.10. kl 19.30
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
onsdag 20.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 20.10. kl 19.30
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
torsdag 21.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 21.10. kl 19.30
Scener fra et ekteskap
Teatret Vårt, Molde
fredag 22.10. kl 19.00
Gisle Børge Styve Trio
Teatret Vårt, Molde
fredag 22.10. kl 21.00
Peer på pub
Storyville, Molde
lørdag 23.10. kl 18.00
Skumringstimen
Storyville, Molde
søndag 24.10. kl 16.00
Den uendelige historien
Festiviteten, Kristiansund
søndag 24.10. kl 16.00
Skumringstimen
Storyville, Molde
søndag 24.10. kl 18.00
Svensk aften med Helge og Heine
Teatret Vårt, Molde
mandag 25.10. kl 19.30
Skumringstimen
Storyville, Molde
tirsdag 26.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 26.10. kl 19.30
Skumringstimen
Storyville, Molde
onsdag 27.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Teatret Vårt, Molde
torsdag 28.10. kl 18.00
Den uendelige historien
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 2.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Teatret Vårt, Molde
onsdag 3.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Teatret Vårt, Molde
torsdag 4.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Teatret Vårt, Molde
mandag 8.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
tirsdag 9.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
onsdag 10.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Ørsta kulturhus, Ørsta
torsdag 11.11. kl 18.00
Den uendelige historien
ID-huset, Brattvåg
fredag 12.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Storfjord kulturhus, Stranda
fredag 12.11. kl 20.00
Quiz
Kafé Kurt, Molde
søndag 14.11. kl 18.00
Riksteatret - Teaterkonsert Sundfør
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 16.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Surnadal kulturhus, Surnadal
onsdag 17.11. kl 18.00
Den uendelige historien
Sunndal kulturhus, Sunndal
torsdag 18.11. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teaterfabrikken, Ålesund
fredag 19.11. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teaterfabrikken, Ålesund
fredag 26.11. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
torsdag 2.12. kl 19.30
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
fredag 3.12. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
lørdag 4.12. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
torsdag 9.12. kl 19.30
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
fredag 10.12. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
lørdag 11.12. kl 19.00
Grevinnen og hovmesteren 0.6
Teatret Vårt, Molde
mandag 17.1.22 kl 12.00
Riksteatret - Detektivbyrå nr. 2
Bjørnsonhuset, Molde
fredag 11.2.22 kl 21.30
Tore Sagen gjør standup
Teatret Vårt, Molde
fredag 25.3.22 kl 19.00
Det går betre no
Teatret Vårt, Molde
fredag 25.3.22 kl 21.00
Det går betre no
Teatret Vårt, Molde