fredag 13.12. kl 19.00
God jul, nabo!
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
lørdag 14.12. kl 12.00
Teaterlørdag: Snøfnugg
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 14.12. kl 14.00
Teaterlørdag: Snøfnugg
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 14.12. kl 15.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
lørdag 14.12. kl 18.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
søndag 15.12. kl 15.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
søndag 15.12. kl 18.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
tirsdag 17.12. kl 18.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
onsdag 18.12. kl 18.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
torsdag 19.12. kl 18.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
fredag 20.12. kl 18.00
Snødronningen
Teatret Vårt, Molde
fredag 17.1.20 kl 19.30
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
lørdag 18.1.20 kl 12.00
Teaterlørdag: Sans og samling
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 18.1.20 kl 14.00
Teaterlørdag: Sans og samling
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 18.1.20 kl 18.00
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
tirsdag 21.1.20 kl 19.30
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
fredag 24.1.20 kl 19.30
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
lørdag 25.1.20 kl 18.00
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 28.1.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
onsdag 29.1.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
torsdag 30.1.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
lørdag 1.2.20 kl 18.00
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
lørdag 1.2.20 kl 20.00
Bartleby
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 2.2.20 kl 20.00
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
tirsdag 4.2.20 kl 19.30
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
onsdag 5.2.20 kl 19.30
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
torsdag 6.2.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
fredag 7.2.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
lørdag 8.2.20 kl 12.00
Teaterlørdag: Den lille store reisen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.2.20 kl 14.00
Teaterlørdag: Den lille store reisen
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.2.20 kl 18.00
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
onsdag 12.2.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
onsdag 12.2.20 kl 20.00
Alle fantastiske ting
Teaterfabrikken, Ålesund
torsdag 13.2.20 kl 19.30
Bartleby
Teatret Vårt, Molde
lørdag 15.2.20 kl 17.00
Riksteatret - Vaffelhjarte
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
lørdag 15.2.20 kl 18.00
Alle fantastiske ting
Storyville, Molde
lørdag 29.2.20 kl 12.00
Teaterlørdag: 1, 2, 3 - nå begynner det!
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 29.2.20 kl 14.00
Teaterlørdag: 1, 2, 3 - nå begynner det!
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 18.3.20 kl 18.00
Teaterfest: Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
onsdag 18.3.20 kl 21.00
Peer på pub
Storyville, Molde
torsdag 19.3.20 kl 19.30
Statsteatret - 2010 Lollywood
Teatret Vårt, Molde
fredag 20.3.20 kl 19.00
Det går betre no
Teatret Vårt, Molde
lørdag 21.3.20 kl 14.00
Pianistimo
Storyville, Molde
lørdag 21.3.20 kl 18.00
Musikk folkens!
Teatret Vårt, Molde
søndag 22.3.20 kl 18.00
I begynnelsen var Ordet
Molde domkirke, Molde
søndag 22.3.20 kl 19.30
STATE
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 24.3.20 kl 19.30
Riksteatret: Tante Ulrikkes vei
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
onsdag 25.3.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Få billetter
onsdag 25.3.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
torsdag 26.3.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 26.3.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
fredag 27.3.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
lørdag 28.3.20 kl 16.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 28.3.20 kl 18.00
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
søndag 29.3.20 kl 16.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 31.3.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
tirsdag 31.3.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
onsdag 1.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 1.4.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
torsdag 2.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 2.4.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
fredag 3.4.20 kl 19.30
Livet i tre versjoner
Teatret Vårt, Molde
lørdag 4.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 15.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
torsdag 16.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
torsdag 16.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Sunndal kulturhus, Sunndal
fredag 17.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Surnadal kulturhus, Surnadal
lørdag 18.4.20 kl 16.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
lørdag 18.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Festiviteten, Kristiansund
søndag 19.4.20 kl 16.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
søndag 19.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Rauma kulturhus, Åndalsnes
mandag 20.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Ørsta kulturhus, Ørsta
tirsdag 21.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 21.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Parken kulturhus, Ålesund
onsdag 22.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
onsdag 22.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
torsdag 23.4.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Teatret Vårt, Molde
torsdag 23.4.20 kl 19.00
Livet i tre versjoner
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
lørdag 25.4.20 kl 18.00
Riksteatret - Sult
Teatret Vårt, Molde
mandag 4.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Rauma kulturhus, Åndalsnes
tirsdag 5.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Sunndal kulturhus, Sunndal
onsdag 6.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Surnadal kulturhus, Surnadal
mandag 11.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
ID-huset, Brattvåg
tirsdag 12.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Storfjord kulturhus, Stranda
onsdag 13.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
torsdag 14.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
fredag 15.5.20 kl 18.00
Deilig er jorden
Ørsta kulturhus, Ørsta
lørdag 15.8.20 kl 18.00
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
tirsdag 18.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
onsdag 19.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
torsdag 20.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
fredag 21.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
lørdag 22.8.20 kl 18.00
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
søndag 23.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 25.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
onsdag 26.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
torsdag 27.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
fredag 28.8.20 kl 19.30
Slåttekar i himmelen
Teatret Vårt, Molde
Utsolgt
tirsdag 1.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Ørsta kulturhus, Ørsta
onsdag 2.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
torsdag 3.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
lørdag 5.9.20 kl 18.00
Slåttekar i himmelen
Parken kulturhus, Ålesund
søndag 6.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Parken kulturhus, Ålesund
mandag 7.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
ID-huset, Brattvåg
onsdag 9.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Rauma kulturhus, Åndalsnes
torsdag 10.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Sunndal kulturhus, Sunndal
fredag 11.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Surnadal kulturhus, Surnadal
søndag 13.9.20 kl 19.00
Slåttekar i himmelen
Braatthallen, Kristiansund