Sentralbord 71 24 02 80 eller post@teatretvart.no

Teatret Vårt er registrert for å motta elektronisk faktura (EHF).    
faktura@teatretvart.no

Org.nr. NO 930 569 046 MVA

Molde
Teatret Vårt, Plassen
Gørvellplassen 1
6413 Molde

Postboks 70
6401 Molde

Billettkontor Plassen
71 24 02 90
billett@teatretvart.no

Ålesund
Postboks 40
6001 Ålesund

Administrasjon og økonomi

plan- og Kristian Lykkeslet Strømskag
teatersjef
952 26 547
kristian@teatretvart.no

Knut Lidvard Høgset
direktør
909 80 157
knut@teatretvart.no

Halvard Fiksdal
plan- og produksjonssjef
901 14 804
halvard@teatretvart.no

Gunn Talstad
administrasjonssekretær
936 39 011
gunn@teatretvart.no

Bente Maridal Hoflandsdal
regnskapsleder
900 99 336
bente@teatretvart.no

Monica Hagset
økonomikonsulent
901 77 033
monica@teatretvart.no

Kunstnerisk ledelse

Kristian Lykkeslet Strømskag
teatersjef
952 26 547
kristian@teatretvart.no

Vera Krohn Svaleng
kunstnerisk leder scenekunst for barn og unge
934 20 087
vera@teatretvart.no

Scenekunst for barn og unge

Vera Krohn Svaleng
kunstnerisk leder scenekunst for barn og unge
934 20 087
vera@teatretvart.no

Roy Carlsen
multitekniker
908 29 271
roy@teatretvart.no



Salg og marked

Solveig Dyrnes
salgsleder
480 59 703 
solveig@teatretvart.no

Ingvild Vaagsether
markedsleder
928 53 501
ingvild@teatretvart.no

Marianne Myrbostad (permisjon)
formidlingsleder
994 99 119 
marianne@teatretvart.no

Kjersti Solenes (permisjon)
markedsleder
990 04 335 
kjersti@teatretvart.no

Skole og formidling

Linn Christine Wennersten
formidlingsleder
991 60 036 
linn@teatretvart.no

Marianne Myrbostad (permisjon)
formidlingsleder
994 99 119 
marianne@teatretvart.no

Presse og informasjon

Rolf-Inge Pedersen Hjelseth
informasjonsleder
909 19 737
rolfinge@teatretvart.no


Plan og produksjon

Halvard Fiksdal
plan- og produksjonssjef
901 14 804
halvard@teatretvart.no

Elin Nyheim 
inspisient
958 51 908
elin@teatretvart.no


Georgina Alexander
inspisient
954 15 575
georgina@teatretvart.no

Tine Smith-Hjelmerud
inspisient
464 73 917
tine@teatretvart.no

Teknisk avdeling

Svein Larsen
teknisk leder
951 82 912 
svein@teatretvart.no

Lasse Skrivarhaug
tekniker
lasse@teatretvart.no



Ingvar Kristensen
tekniker
913 13 743
ingvar@teatretvart.no

Jonas P A Fuglseth
tekniker
970 46 420
jonas@teatretvart.no

Roy Carlsen
tekniker
908 29 271
roy@teatretvart.no



Verksteder

Aleksandar Panayotov
snekker/tekniker
468 52 080
aleksandar@teatretvart.no

Arnstein Hoem 
smed/tekniker
905 52 277
arnstein@teatretvart.no

Tore Hagseth
rekvisitør/tekniker
958 06 521
tore@teatretvart.no


Elin Berg
kostymetilvirker
988 96 766
elin.berg@teatretvart.no

Wengi Ho
kostymetilvirker
976 45 845
wengi@teatretvart.no

Vilde Pettersen (permisjon)
kostymetilvirker
479 09 533
vilde@teatretvart.no

Kafé Kurt

Kafé Kurt
911 31 545
kafe@teatretvart.no

Zbidi Mohammed
leder Kafé Kurt
998 59 697
zbidi@teatretvart.no