Sentralbord 71 24 02 80 eller post@teatretvart.no

Teatret Vårt er registrert for å motta elektronisk faktura (EHF).    
faktura@teatretvart.no

Org.nr. NO 930 569 046 MVA

Molde
Teatret Vårt, Plassen
Gørvellplassen 1
6413 Molde

Postboks 70
6401 Molde

Billettkontor Plassen
71 24 02 90
billett@teatretvart.no

Ålesund
Teatret Vårt, Arbeideren
Lorkenesgata 2
6003 Ålesund

Postboks 4425
6044 Ålesund

Billettkontor Børsen, Arbeideren
70 16 24 68
ann.davik@alesund.kommune.no

Administrasjon og økonomi

Thomas Bjørnager
teatersjef
954 94 639
thomas@teatretvart.no

Knut Lidvard Høgset
direktør
909 80 157
knut@teatretvart.no

Halvard Fiksdal
produsent
901 14 804
halvard@teatretvart.no

Gunn Talstad
administrasjonssekretær
936 39 011
gunn@teatretvart.no

Bente Maridal Hoflandsdal
regnskapsleder
900 99 336
bente@teatretvart.no

Monica Hagset
økonomikonsulent
901 77 033
monica@teatretvart.no

Kunstnerisk ledelse

Thomas Bjørnager
teatersjef
954 94 639 
thomas@teatretvart.no

Cecilie Lundsholt
kunstnerisk leder scenekunst for barn og unge
991 59 124 
cecilie@teatretvart.no



Scenekunst for barn og unge

Cecilie Lundsholt
kunstnerisk leder scenekunst for barn og unge
991 59 124 
cecilie@teatretvart.no

Roy Carlsen
multitekniker
908 29 271
roy@teatretvart.no

Elisabet Topp
Regissør og skuespiller
906 74 793

Tobias Avlund Heiberg
prosjektleder
901 58 968
tobias@teatretvart.no



Salg og marked

Marianne Myrbostad
formidlingsleder
994 99 119 
marianne@teatretvart.no

Solveig Mordal Vågen
salgsleder
480 59 703
solveig@teatretvart.no



Kjersti Solenes
markedsleder
990 04 335
kjersti@teatretvart.no

Skole og formidling

Marianne Myrbostad
formidlingsleder
994 99 119 
marianne@teatretvart.no

Presse og informasjon

Rolf-Inge Pedersen Hjelseth
informasjonsleder
909 19 737
rolfinge@teatretvart.no


Plan og produksjon

Halvard Fiksdal
produsent
901 14 804
halvard@teatretvart.no


Elin Nyheim
inspisient
958 51 908
elin@teatretvart.no

Georgina Alexander
inspisient
954 15 575
georgina@teatretvart.no

Teknisk avdeling

Svein Larsen
teknisk leder
951 82 912 
svein@teatretvart.no

Finn Landsperg
lysmester
901 46 109
finn@teatretvart.no



Ingvar Kristensen
multitekniker
913 13 743
ingvar@teatretvart.no

Jonas P A Fuglseth
multitekniker
970 46 420
jonas@teatretvart.no

Roy Carlsen
multitekniker
908 29 271
roy@teatretvart.no



Verksteder

Alexandar Panayotov
snekker/tekniker
468 52 080
alexandar@teatretvart.no

Arnstein Hoem
smed/tekniker
905 52 277
arnstein@teatretvart.no

Freya Busby
rekvisitør
981 44 492
freya@teatretvart.no

Gerd G. Austnes
leder kostymeavdeling
480 05 504
gerd@teatretvart.no

Vilde Pettersen
kostymetilvirker
479 09 533
vilde@teatretvart.no

Kafé Kurt

Kafé Kurt
911 31 545
kafe@teatretvart.no

Freddy Hessvik
restaurantsjef
990 11 990
freddy@teatretvart.no

Utleie Plassen

Kjersti Solenes
markedsleder
990 04 335
kjersti@teatretvart.no